Firma

Aalborg Portland

Aalborg Portland jest największym producentem i eksporterem białego cementu na świecie., posiada swoje fabryki w Danii, Egipcie, Malezji, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.  Produkuje ponad 1,5 mln ton białego  rocznie, posiada w wielu krajach świata swoje Biura Handlowe, czy też autoryzowanych dystrybutorów.

Aalborg Portland w 100% należy do włoskiej Grupy Cementowej Cementir Holding S.p.A.

Dostarczamy produkt, z którym można zrobić wszystko! Używamy tego argumentu, pomagając klientom oraz innym uczestnikom rynku, w kreowaniu i osiąganiu nowych możliwości i rozwiązań, jakie daje zastosowanie białego cementu. Nieprzerwanie zgłębiamy, badamy i testujemy nowe możliwości, np. w zakresie poprawy estetyki. W ten sposób poprzez nasze wysiłki działamy z korzyścią dla naszych klientów, starając się zapewnić ich ciągły rozwój.

Nasz cement jest sprzedawany pod marką handlową AALBORG WHITE.

 

  Download “aalborgportland_profilbrochure_2014_uk.pdf”

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną, przedstawiającą możliwości produkowanych przez nas cementów oraz ich szerokie zastosowanie. Dodatkowo przedstawimy wizję środowiskową naszego przedsiębiorstwa, fabryk, które posiadają szereg “zielonych” certyfikatów i dzięki temu przyczyniają się do ochrony środowiska. Życzymy Państwu przyjemnej lektury.