Firma

The brand

SILNA MARKA TO ZŁOŻONA WARTOŚĆ

Silna marka składa się z ludzi połączonych w dążeniu do wspólnego celu, najważniejszego dla nich wszystkich. Inspiruje ludzi i w ten sposób generuje spójną siłę rozprzestrzeniającą się na świecie.

Jest to pewien rodzaj wolontariatu. Nie jest to grupa identycznych ludzi, lecz skupisko osób o różnych umiejętnościach, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą z innymi. Silna marka wychodzi poza swoją organizację i ponosi odpowiedzialność za całość przedsięwzięcia, włączając ostatecznego użytkownika.

Tą drogą chcemy podążać. Chcemy stworzyć taką strukturę wokół AALBORG WHITE – głównego elementu, która poruszy umysły wszystkich, którzy się z nami skontaktują.

Celem naszej misji jest PROMOWANIE PIĘKNA.
Podejmujemy wyzwanie i przybliżamy estetykę do nowych granic, budując w ten sposób piękniejszy, bardziej wyrazisty i bezpieczniejszy świat.

BADANIE – ZROZUMIENIE – UDOGODNIENIE
Badamy świat, w którym żyjemy. Będąc prawdziwymi pionierami, urodziliśmy się pełni ciekawości otaczającego nas świata. Musimy odkryć, co czai się za rogiem. Ciągle poszukujemy nowych sposobów na rozwiązanie istniejących problemów. Jednocześnie posiadamy silną zdolność do przyswajania nowych doświadczeń i zamiany ich w konkretną wiedzę.

Rozumiemy ważne powiązania w naszym otoczeniu i wzmacniamy współpracę w łańcuchu inwestycyjnym, w którym uczestniczymy. Jesteśmy nastawieni na realizację konkretnych celów we współpracy z naszymi partnerami. Dzięki naszej długiej obecności na rynku światowym, jesteśmy w stanie zamienić naszą ciekawość w konstruktywne działania na zróżnicowanych kulturowo rynkach.

Jesteśmy w stanie wykreować innowacyjne rozwiązania dzieląc się wiedzą z innymi, ponieważ wiemy, że pozytywne rezultaty możemy osiągnąć poprzez współpracę z innymi. Poszerzamy swoją wiedzę, gromadzimy pomysły i mamy możliwość zamiany wiedzy w jednej dziedzinie na możliwości w drugiej. To pozwala nam na wydobycie najlepszych możliwości u naszych partnerów. Pomagamy im wydobyć najlepsze umiejętności i poprzez to uczestniczymy w kreowaniu bardziej ekscytującego i bezpieczniejszego świata.